Datum 22/04/2018
Groep 09:30 - 12:00 1-01 Intro - Let's get loud - recreanten
Voornaam Naam
Alexander Brutsaert
Amy Van Mensel
Axelle Vinckx
Bente Janssen
Hannelore Noens
Ianka Breugelmans
Laura Scheers
Lieselotte Noens
Nena Pelser
Paulien Buelens
Pauline Jacobs
Tiana Bonnarens
Tosia Wtodarska
Zoë Van Dievoort
Groep 09:30 - 15:00 Finale A
Voornaam Naam
Amber De Leenheer
Amber Gillard
Amber Vandyck
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Britt Noens
Camille Vanhaecke
Chani de Blick
Cindy Van Gompel
Diarra Cissoko
Elise Beeckmans
Els Bresseleers
Eva Dillen
Jade Van Gilst
Joni Wynants
Justine Van der Heiden
Karl Raats
Kian De Waegeneere
Kristina Van Genechten
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Noa Horemans
Noémy De Leenheer
Reinhilde Van Oosterwijck
Robin Raats
Robine Labaere
Romina de Vries
Sam Raats
Silke Suykens
Tamara Van Genechten
Véronique Orens
Yentl Leukemans
Groep 09:30 - 15:00 Finale B
Voornaam Naam
Allegra Van Grimbergen
Amber Nijs
Amélie Hellin
An Mees
Angelina Suykerbuyck
Annelore Jaspers
Camille Deferme
Carina-Stefania Petrea
Catalina Van Deuren
Céleste Vanhaecke
Charlotte Van Praet
Damasine De Roo
Elena Dingemans
Emilie Buelens
Eowyn Van Hoeydonck
Estée Bruyninckx
Fenna Kiel
Hanna Horemans
Helen De Bock
Helena Van Hissenhoven
Hilke Vanhole-Skowronek
Irinuca-Ioana Oprea-Musat
Jaana De Ryck
Joachim Simons
Lani Van Linden
Lauranne Van Praet
Lauren Kloeck
Lillie Vermeylen
Lotte Van Mol
Luna Horemans
Marie Hellin
Monika de Vries
Noa Van Loock
Sia Van Ruijssevelt
Silke Aertssen
Sylke Van der Ven
Tess Verdonck
Thaïs Van Ginhoven
Thalia Vyt
Victoria Elkina
Yade Gillard
Groep 09:30 - 15:00 Finale C
Voornaam Naam
Amber Gillard
Amber Vandyck
An Mees
Anja Gysen
Britt Noens
Elise Beeckmans
Gwen Noens
Jade Van Gilst
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Robin Raats
Yentl Leukemans
Groep 09:30 - 15:00 Intro Let"s Get Loud
Voornaam Naam
Amber De Leenheer
Amber Gillard
Amber Vandyck
Amélie Hellin
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Britt Noens
Camille Vanhaecke
Céleste Vanhaecke
Chani de Blick
Cindy Van Gompel
Diarra Cissoko
Elise Beeckmans
Els Bresseleers
Estée Bruyninckx
Eva Dillen
Hilke Vanhole-Skowronek
Jade Van Gilst
Joni Wynants
Justine Van der Heiden
Karl Raats
Kian De Waegeneere
Kristina Van Genechten
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Noa Horemans
Noa Van Loock
Noémy De Leenheer
Reinhilde Van Oosterwijck
Robin Raats
Robine Labaere
Romina de Vries
Sam Raats
Silke Suykens
Sylke Van der Ven
Tamara Van Genechten
Véronique Orens
Yade Gillard
Yentl Leukemans
Samenvatting voor Datum: 22/04/2018 (138 Detailregel)
 
Datum 29/04/2018
Groep 09:30 - 12:00 1-01 Intro - Let's get loud - recreanten
Voornaam Naam
Alexander Brutsaert
Amy Van Mensel
Axelle Vinckx
Bente Janssen
Hannelore Noens
Ianka Breugelmans
Laura Scheers
Lieselotte Noens
Nena Pelser
Paulien Buelens
Pauline Jacobs
Tiana Bonnarens
Tosia Wtodarska
Zoë Van Dievoort
Groep 09:30 - 15:00 Finale A
Voornaam Naam
Amber De Leenheer
Amber Gillard
Amber Vandyck
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Britt Noens
Camille Vanhaecke
Chani de Blick
Cindy Van Gompel
Diarra Cissoko
Elise Beeckmans
Els Bresseleers
Eva Dillen
Jade Van Gilst
Joni Wynants
Justine Van der Heiden
Karl Raats
Kian De Waegeneere
Kristina Van Genechten
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Noa Horemans
Noémy De Leenheer
Reinhilde Van Oosterwijck
Robin Raats
Robine Labaere
Romina de Vries
Sam Raats
Silke Suykens
Tamara Van Genechten
Véronique Orens
Yentl Leukemans
Groep 09:30 - 15:00 Finale B
Voornaam Naam
Allegra Van Grimbergen
Amber Nijs
Amélie Hellin
An Mees
Angelina Suykerbuyck
Annelore Jaspers
Camille Deferme
Carina-Stefania Petrea
Catalina Van Deuren
Céleste Vanhaecke
Charlotte Van Praet
Damasine De Roo
Elena Dingemans
Emilie Buelens
Eowyn Van Hoeydonck
Estée Bruyninckx
Fenna Kiel
Hanna Horemans
Helen De Bock
Helena Van Hissenhoven
Hilke Vanhole-Skowronek
Irinuca-Ioana Oprea-Musat
Jaana De Ryck
Joachim Simons
Lani Van Linden
Lauranne Van Praet
Lauren Kloeck
Lillie Vermeylen
Lotte Van Mol
Luna Horemans
Marie Hellin
Monika de Vries
Noa Van Loock
Sia Van Ruijssevelt
Silke Aertssen
Sylke Van der Ven
Tess Verdonck
Thaïs Van Ginhoven
Thalia Vyt
Victoria Elkina
Yade Gillard
Groep 09:30 - 15:00 Finale C
Voornaam Naam
Amber Gillard
Amber Vandyck
An Mees
Anja Gysen
Britt Noens
Elise Beeckmans
Gwen Noens
Jade Van Gilst
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Robin Raats
Yentl Leukemans
Groep 09:30 - 15:00 Intro Let"s Get Loud
Voornaam Naam
Amber De Leenheer
Amber Gillard
Amber Vandyck
Amélie Hellin
Anita Van Mierlo
Bart de Leenheer
Britt Noens
Camille Vanhaecke
Céleste Vanhaecke
Chani de Blick
Cindy Van Gompel
Diarra Cissoko
Elise Beeckmans
Els Bresseleers
Estée Bruyninckx
Eva Dillen
Hilke Vanhole-Skowronek
Jade Van Gilst
Joni Wynants
Justine Van der Heiden
Karl Raats
Kian De Waegeneere
Kristina Van Genechten
Larisa de Vries
Nina Dechamp
Noa Horemans
Noa Van Loock
Noémy De Leenheer
Reinhilde Van Oosterwijck
Robin Raats
Robine Labaere
Romina de Vries
Sam Raats
Silke Suykens
Sylke Van der Ven
Tamara Van Genechten
Véronique Orens
Yade Gillard
Yentl Leukemans
Samenvatting voor Datum: 29/04/2018 (138 Detailregel)
 
 
©2017-2018 RollerSchool Brasschaat vzw - All rights reserved.